Kaarhallid

Gepard Metall OÜ tegeleb tootmise uute ja amortiseerunud kaarhallide renoveerimise.

Anname teie angaarile „teise elu”.

Meilt võib tellida nii kaarhallide projekteerimise,valmistamine uute kui ka renoveerimise tasemel „võtmed kätte”.
Meilt saate:

  • kaasaegse ehitise koos tehnoloogilise sisustusega
  • teie vajadustele vastavalt 100% valmis kompleksse objekti.
     

Teie eelised:

Meie projekteerime koos angaariga ka kõik sinna juurde kuuluvad kommunikatsioonid ja sisseseade
Kõik saate tellida ühest kohast, kõige eest vastutab üks firma: meie projekteerime, ehitame ja anname eksplauatatsiooni.

Teie suhtlete otse töö teostajaga. Suhtlete professionaalidega
Soodsad hinnad
100% valmis objekt vastavalt Teie soovidele.
 

Millised on kaarhallide renoveerimise eelised:

Kaarhall – üks kõige levinum ja populaarsem objekt tänapäeva ehituspraktikas.

Kaarhalli konstruktsiooni aluseks on tugev geomeetriline kujund – kaar.  Just see võimaldab ehitada võrreldes teistsuguste sama otstarbega ehitistega palju  suurema mahuga halle. Kaarhalli karkass koosneb metallkonstruktsioonidest – kaarsegmentidest, mis kinnituvad vundamendile üksteisest 3 meetrise vahega. Seetõttu ei ole angaari pikkus piiratud ja määratakse ainult monteeritavate segmentide arvuga. Kaarhallide karkass metallkonstruktsioonid on värvitud. Tellija soovil võime segmendid katta tsingiga kas kuum- või külmtsinkimise meetodil. Kandvad kaarsegmendid ühendatakse spetsiaalse profiiliga ühendusdetailide abil või antiseptikuga töödeldud prussidega. Väline kattematertjal on radiaalselt painutatud lainelisest tsinkplekist. Kaarhalli karkassi tehnoloogiline lahendus, aga samuti kattepleki tsinkimine tagavad hoone stabiilsuse ja pikaealisuse. Niisugune angaar teenib teid 50 aastat ja enamgi. Kaarhall on väga vastupidav tugevatele tuultele – see talub vähemalt 45 kg/m² tuule survet ja 250 -270  kg/m² suurust lume koormust.

Võrreldes teist tüüpi angaaridega  (vertikaalsete seintega viilhallid) või kapitaalsete hoonetega, on kaarhallide pinna  iga ruutmeeter  tunduvalt odavam. Kaarhallide rekonstrueerimine või ehitada uus angaaride on majanduslikult soodne ja tasuv, kuna maksab 2 – 3 korda vähem kui sama suure pindalaga uute püstseinaliste viilhallide või kapitaalsete hoonete rajamine.

Meie ise valmistame ja paigaldame kaarhallide teraskonstruktsioonide, tsinkplekist katte – radiaalselt painutatud trapetsprofiile plekk PP-20R/950 (kaar R=3,0...7,5 m). Tellija valikul on võimalik pleki paksus 0,55; 0,6; 0,7 mm Zn275.

Angaari katte ja seinte ülekattega liitekohtade asemel on võimalik kasutada ka profileeritud liistu , mille polümeerkatte värvitooni saate valida kataloogist RAL või RR.

Angaari võime varustada ka vajaliku tehnoloogilise sisseseadega: veevarustus, kanalisatsioon, küte, ventilatsioon.

Kaarhallide rekonstrueerimist ja uus angaarid pakume kahes erinevas variandis:

  • soojustamata variant 
  • soojustatud variant kujutab endast tsinkplekist või polümeerkattega „sandwich*i”. Isolatsioonimaterjalina võib kasutada mineraalvatti, tselluvilla või soojustus vahtpolüuretaani pihustamine (VPU)

 

Viimasel ajal leiavad kaarhallid järjest laialdasemat kasutamist põllumajanduses – igat liiki loomapidamishoonetest (lehmalaut, vasikalaudas, sigala), hobusetallid-maneezid.

Valmistame mini-angaari (see kokkupandav moodulid poltidega,kaasaskantav,eemaldatav) on kaarjas valdkonnas kastide sisu - hobused, lambad, kitsed, vasikad. Võimalik paigaldada ilma vundamendita.Mini angaaride ei ole vaja ehitusluba.Mini kaarhallide otstarve:ladu, garaaz, tootmis, töökojad jms.

Karkasstehnoloogial rajatud angaar osutub sageli parimaks lahenduseks, sest:

  • kommunikatsiooni ja sisseseade elemente on mugavam ja soodsam monteerida karkassile kui ehitada nende jaoks spetsiaalseid kulglaid, nagu viilhallides või kapitaalsetes ehitistes.
  • on võimalik paigaldada vajalik hulk mitmesuguse konfiguratsiooniga väravaid, uksi,  aknaid ja lae valgustusavasid   hoone vastupidavust ja jäikust kahjustamata.
  • halli ülemise osa ja küljed võib teha polükarbonaadist – see kate laseb läbi päevavalguse ja võimaldab säästa elektrit.
  • majanduslikult on see 2 - 3 korda odavam kui kapitaalne ehitis.


Angaari ehitamise tehnoloogia – see on kiire ja odav tee  tugeva ja pikaealise hoone püstitamiseks!

Pakume Teie koostööd ja partnerlust.

Meie aadress

Mustamäe tee  55, Tallinn
Tel.:   +372 6534 303
GSM:  +372 5035 387
          +372 5816 6715
Faks: +372 6534 303
E-mail: info@gepardmetall.ee
 

Pakume transporditeenust